2010 m. gegužės 24 d., pirmadienis

Atu XII Pakaruoklis, Mem ir Vanduo.

Matrica, nevalingai norisi suktelt....
Is saules centro apverstas nutiestas egiptieciu ausytasis kryzius, ant kurio ir pakabintas viena koja pagrindinis sios kortos personazas- Pakabintasis. Aplink jo desine peda apsiskus bei susirangius gyvate. Kuri yra regeneracijos, bei isminties, gyvybes bei iniciacijos simbolis. Siame konteskte dar gali tureti ir vandens reikems, kaip norodyma i elementa kuri simbolizuoja pats XII Arkanas.
Kaip zinoma is Biblijos- yra aukstesnieji vandenys, bei zemesnieji, kurie atskirti- aukstoji samone Neshamah, bei zemoji samone- Nephesh- butent Pakaruoklis ir jungia sias abi samones i viena- Geburah Sephira kuri siejasi su Binah per Vaznyciotoja, bei Hod turinti rysi tiek su Yesod, tiek Malkuth.
Kryzius Anks dar yra traktuojams kaip eives Izides genitalijos, bei sandalu raisteliai reiskiantis hieroglifa eiti. Dazniausiai sis arkanas yra traktuojams is jo negatyviosios puses. Vanduo, paskendimas, stagnacija, inercija ir t.t. bet reikia pripazint, jog tai tik maza viso paveikslo dalis. Dieviskas sunus, ka ir pabrezia saules sfera nukryziuoja pats save antn erdves bei laiko kryziaus, arba ant kryziasu keturiu elementu. Apversta jo figura galime traktuot kaip apverstos pentagramos simboli, kurios virsutinis kampas simbolizuoja Dvasia- o pats simbolis Dvasios nusielidima i zemesnes sferas, materijos sudvasinimas. Kas klaidingai buvo suvokiama kaip neigiamas simbolis bei blogio zenklas. Kita figura kuria sudaro Apverstas Zmogus- kryzius suformuotas koju padetimi, bei Sviesos trikampis, kuri sudaro iskestos rankos su galva. Taip gauname Isorinio Ordino simboli, Kryziu perduodanti Aukstosios Triados Sviesa. Jei kojas traktuot atskirai, tai matome Jupiterio astronomini simboli.
Abi rankos bei koja trimis vyniais prikaltos prie atskiru sferu- trys vynis gali but suprasti kaip tai kas pririsa dvasia prie kuno, ir kaip hieroglifai tai raides V, su skaitine 6-iu reiksme israikos, todel gauname 666.
Spinduliai, kuriu skaicius greiciausiai yra 22 iseje is galvos atgaivina bei apsviecia tamsiaja sfera kurioji esti susirangiusi senoji gyvate, tai ir kundalini, ir Edeno zaltys, ir varinis Mozes zaltys, o taip pat ir pasvestuju simbolis. Egiptieciai kobros simboliumi- urejumi puosdavo savo trecia aki, o pasvestieji Indijoje buvo vadinami- nagais, gyvatemis.
Galime visa korta suprast kaip auka, bet tai savanoriska auka, materijos sudvasinimas, bei samones nuzengimas i forma- juk dvasia iseina ne is kitos kokios vietos, bet is galvos, kas ier simbolizuoja samoninguma jos. Dvasia ir yra pats samoningumas. Taciau samoningumas skiraisi nuo racionalumo, ir tai svarbu isidemet.

1 komentaras:

  1. Nevalingai si korta siejasi su XVIII Menulio korta reiskiancia Iliuzija

    AtsakytiPanaikinti