Atu XIX Saule, Resh raide su hieroglifu galva, kaip samones "vieta" Dangaus kunas- Saule.
Nu va pagaliau "neigiamos" ar "pavojingos" kortos baigesi ir mes pasiekiame Saule. Nors cia ne saule kaip Tipheret, Auskciausia zmogaus samone (bet ne auksciausia, nepainiot), taciau su ja susijus ir zuominu dagiau nei pakanka.
Kortos centre ryski saule pavaizduota rozes 12- ka ziedes pavidale. Kurie dar dalinasi i du sektorius ir viso gauname 24. Roze simbolizuoja moteriskas energijas is Netzah- Veneros. Bet ne tik, tai ir zmogaus simbolis, o Rozinio Kryziaus aspekte ir musu Dieviskojo Genijaus, Sventojo Angelo Globejo. Saule spindi 12-ka spinduliu, 12-ka spinduliu turi ir H.G.A. (Holy Glory Angel) karuna ir 12-ka Jo vardo raidziu HVA. Erdve tarp spinduliu padalinta dar i po 3 sektorius- dekanus. Viso ju yra 36. kaip ir kvadratas 6. dar galime prisimnt idomia savybe, jei 36 skaiciu seka sudesim, tai gausim Zveries skaiciu 666. Ir tai nurodo jo Soliarine kilme bei reiksme. Apsviesta zona baigiasi sulyg dekanu sektoriais ir visa sfera atkartoja kiausinio forma. Kurio apacioje regime nauja zeme pavaizduota karunuota zalia, meiles Deives spalvos kalva. JI simbolizuoja vienybe dangaus ir zemes, to kas virsuje, su tuo kas apacioje- pasak Hermio Trissyk Dydziojo Smaragdines lenteles. Ir du vaikus, kuriuos jau mateme pirma syki uzuomazgoje 0 Atu ir JUngtuviu ceremonijoje. Jie krykstauja zaizdami, parodydami kitoki poziuri i dualybe, is Tikroves poziciju. Mums duoda suprast jog sis kiausinis, tai zvilsnis i vidu tos sferos kuria ridena per bedugne Khepera pavaizduotas ankstesniame Atu. Aplamai kekvienas Kelias atskleidzia paveiksla tik savu rakursu i Tikrove bei Iliuzija. Vaikai cia jau sparnuoti dvasios sparnais, issirite is kokono, nes jie dvyniai. Zemiau ju panasus i dvi ostijas, apskritimai su kryziais- rozinio kryziaus grafinis atvaizdas. Todel galime traktuot juos kaip rezulatus susijungimo kryziaus su roze. Juos juosia 12 zodiaku zenklu vaivos juosta. Vaivoryskte tai paroket uzdangos simbolis- uzdangos dengiancios mazaja bedugne tarp elementu bei dvasios. O spinduliai pavaizduoti taip jog parodo sukimasi aplink saule- roze. Viskas gyva, viskas sviecia, silta ir dziaugsminga. Einu atlikt Resh :)
Beje Dieviskieji Dvyniai- Ra- Hoor- Khuit, bei Harpokraat pavaizduoti Vezio zenkle, zenkle kuriame saule pasiekia savo kulminacija, kuomet metinis sviesos metas ilgiausias yra, o naktis trumpiausia. Krykstitojas Jonas sake Kristui- dabar atejo man metas mazeti, o tau augti, ar tai Kristus jam taip sake, nepamenu tiksliai, ne esme, nes jie metuose kaitaliojasi vietomis :)- Kristus tai Dydziosios Misterijos, Jonas Krisktytojas- Mazosios. Vienas atstovauja Ziemos, kitas Vasaros saulegrazas.
Tad turint tai omeny, krikscioniskoje interpretacijoje siuos du vaikus galetume laikyti baptistu Jonu, bei Kristumi.
Kad gyliau suprast Kristaus- Jono Misterijas prisiminkime kaip jie buvo nuzudyti. Krikstytojui buvo nukirsta galva Salomejos uzgaida, ir atnesta jai ant lekstes, o Kristui jau nukryziuotam ietimi, vadinama Longino pervertas sonas, ir krajas surinktas i Graalio taure. Taigi matome jog Jono Krikstytojo nuzude buvo panaudoti Oro- Durklas, bei Zemes- Pantaklis, o Kristaus atveju- Ugnies Ietis, bei Vandes Taure. Butent Ietis kaip vyrisko prado atributas, bei Taure- moteriskojo yra naudojami Gnostikinese Misiose.
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą